Home › Fajne tereny na wakacje odszukasz w tym tekście

Fajne tereny na wakacje odszukasz w tym tekście

Położona na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów przyrodniczych i szalenie urokliwych terenów uznawana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej pośród lokalnych ośrodków letniskowych. Sielpię położoną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w sąsiedztwie lasów sosnowych charakteryzuje swoisty mikroklimat, który jest wytworem roztaczających swój aromat olejków sosnowych.

Sprzyja on przede wszystkim osobom cierpiącym na różnego typu schorzenia dróg oddechowych.

Na turystów , którzy zwiedzają Sielpię czeka nieźle urozmaicona baza noclegów.

Oprócz prywatnych kwater mają do wyboru domki letniskowe o wymaganym standardzie wyposażenia położone w lesie tuż przy plaży Czarnej Koneckiej. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu zapewniają nie tylko jak najlepsze warunki noclegowe, ale również wiele atrakcji, które umilają spędzenie urlopu nawet podczas deszczowych dni.Sielpia z bardzo bogatym zapleczem rekreacyjnym to idealne miejsce na urlop z dala od codziennego zgiełku zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych. Urlopowicze mogą wypoczywać na zadbanej plaży i kąpać się w Zalewie. Ośrodek w Sielpi to również świetna baza wypadowa dla turystów którzy lubią czynną formę urlopu. Z Sielpi można bez kłopotu zrobić wycieczkę do Bałtowa, by tam zobaczyć jedyny w okolicy Park Jurajski bądź do Jaskini Raj zlokalizowanej w rejonie Chęcin, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych form przyrodniczych w naszym kraju.
Wyjazd do Sielpi to idealny sposób na prawdziwy wypoczynek dlatego planując zbliżający się wielkimi krokami wakacyjny urlop, można już pomyśleć nad rezerwacją jednego z domków letniskowych zlokalizowanych w wyjątkowej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..
Dużo wiedzy pozyskano z www:: co myślicie Sielpia kwatery?
By Kredyty | on Tuesday, April 25 2017 23:40